oknet-lumifil

Firma z tradycją

 

Jesteśmy firmą rodzinną, kontynuujemy tradycję, która trwa od 1999 roku. W oparciu o zebrane przez lata doświadczenia, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wielu klientów.

o firmie

Oknet-Lumifil

Firma „OKNET-LUMIFIL” specjalizuje się w wymianie i montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Oprócz tego w swojej ofercie posiadamy również bramy garażowe segmentowe, przemysłowe segmentowe i uchylne, rolety zewnętrzne i materiałowe, żaluzje, wertikale, moskitiery i parapety.

Jesteśmy firmą rodzinną, kontynuujemy tradycję, która trwa od 1999 roku. W oparciu o zebrane przez lata doświadczenia, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wielu klientów. Cenimy sobie profesjonalizm, dlatego nasi wyspecjalizowani doradcy dołożą wszelkich starań, by przygotować dla Ciebie indywidualne rozwiązanie.

Na potrzeby skonstruowania oferty, każdemu klientowi zapewniamy bezpłatny pomiar. Wystarczy zadzwonić i umówić się na najbliższy możliwy termin. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać, nasza wyspecjalizowana grupa montażowa gwarantuje szybki i w pełni profesjonalny montaż. Ponadto zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas produktów.

Przyjdź i przekonaj się sam! Zapraszamy!

Kontakt

tel.: (56) 676 19 69

oknetlumifil@interia.pl

biuro: ul. Wodna 19, 86-200 Chełmno